Відгуки

8 коментарів до “Відгуки”

  1. Доброго дня. В період з 14 квітня по 18 липня 2019 року я проходила курс “Єдиний бухгалтер (бухгалтерський та податковий облік) та 1 С: Бухгалтерія 8.3”. Я дуже задоволена, що саме сюди звернулась. Адже був вибір між груповими заняттями та індивідуальними. В зв’язку з тим, що кожен, хто працює, має не так багато часу, то варіанти з груповими – це або вихідні, або ж ввечері після роботи. Частіше всього. Мені цей варіант не зовсім підходив. Коли я звернулася сюди, ми сформували графік курсів, де було зручно і мені, і викладачу. На багатьох курсах дають тільки практику, або зовсім трішки теорії. Людмила досить серйозно до цього питання готувалася, адже для кожного бухгалтера потрібно перш за все орієнтуватися в матеріалі, все доступно та чітко пояснювала. Якщо щось було не зрозуміло, то пояснювала на різноманітних прикладах. Щодо практики, після роз’яснення теоретичного матеріалу, ми переходили до практики. Виконуючи домашні завдання (це не обов’язково, однак так краще пізнаєш весь матеріал), в мене зазвичай були запитання. І на наступному занятті ми спочатку проходили всі мої запитання, потім теорію і за тим переходили до самої практики. Якщо ж щось не виходило, викладач зупинялася на цьому запитанні і старалася детально все донести до мене. Моя думка, що курс єдиного бухгалтера є досить доцільним і для починаючих, і для бухгалтерів зі стажем. Адже ви можете згадати за допомогою цих курсів те, що призабули, покращити свої знання та дізнатися багато чого нового з чим ви не мали справи до. Мені було важливим досконально знати програму 1 С: Бухгалтерія 8.3 та M.E.Doc. На цих курсах це стало можливим. Щодо викладача, то це доброзичлива людина, яка серйозно підходить до викладання, з великим досвідом. Всім раджу.

  2. Очень довольна курсами!
    Огромная благодарность, Людмиле. Прекрасный преподаватель всегда доступно объясняла и доносила информацию, поддерживая при этом лёгкую и непринужденную атмосферу. Человек любит свою работу, постоянно в ней развивается и хочет передать свои опыт и знания ученикам.

  3. Проходила даний курс весною. Дуже кваліфікований та досвідчений викладач – Людмила, яка є і практикуючим бухгалтером (що дуже важливо). Людмила пояснює на зрозумілій мові, уроки змістовні та дуже цікаві, а головне практичні! Зараз працюю – курси дуже допомогли у освоєнні нової професії! Всім рекомендую!

  4. Проходила курс “фінансова та податкова звітність”. Дуже сподобалася викладач курсу – вихована, терпелива, вміє доступно пояснити матеріал та відповідає на будь які питання. Знання проходили цікаво та змістовно. Ціни демократичні. Якщо буде потреба у знаннях, то обов’язково звернуся до цього викладача. Всім раджу.

  5. Мне курсы очень понравились. Материал излагается легко. Нет лишней информации. Преподаватель не идет дальше, пока не будет уверен, что ты разобрался в вопросе. Уютный офис, вкусный кофе!

  6. Гарний рівень подачі матеріалу, доступний до засвоєння.

  7. Дуже доступно подається матеріал, в розгорнутому вигляді, додатково приводяться приклади щодо проведеного матеріалу. Мала можливість виконати всі проводки, внести всі документи необхідні для майбутньої роботи в програмі. Дуже сподобався курс, буду рекомендувати знайомим.

  8. Вміло та доступно викладений матеріал. Дуже приємний викладач, який безвідмовно відповідає на задані незрозумілі нами питання. Курсом дуже задоволена.

Коментарі закриті.